У Парламенті Румунії відбулися фотовиставки «Війна в Україні очима дітей» та «Біль матері»

28 лютого 2023 р.  в рамках організованого в Парламенті Румунії круглого столу «Рік війни в Україні: початок, еволюція та перспективи» відбулося відкриття двох фотовиставок: «Війна в Україні очима дітей», організована чернівецьким Центром політичних наративів демократії у партнерстві з польським центром Юліуша Мірошевського за сприяння Благодійного фонду «Суспільні ресурси та ініціативи» та «Біль матері», організована Всеукраїнським громадським рухом матерів та родичів учасників АТО «Берегиня». На світлинах відображена трагедія українських дітей під час російського вторгнення, а також горе матерів загиблих та зниклих безвісти українських воїнів.

Фотовиставки відбулися у контексті відзначення річниці початку російського вторгнення в Україну. З цієї нагоди Союз українців Румунії (СУР) у співпраці з Парламентською фракцією національних меншин у Палаті депутатів, Центром політичних наративів демократії (Чернівці, Україна) та за сприяння  Благодійного фонду «Суспільні ресурси та ініціативи» в Парламенті Румунії відбувся круглий стіл під назвою «Рік війни в Україні: початок, еволюція та перспективи».

У заході взяли участь парламентарі, представники центральних (Уряду, МЗС, МВС, Мінрозвитку, Міністерства інвестицій та європейських проєктів, Департаменту міжнаціональних відносин) та місцевих органів виконавчої влади, Посол України в Румунії, представники Суспільних телебачення і радіо, Національного агентства з питань протидії торгівлі людьми академічних кіль, бізнес-середовища та громадянського суспільства з Румунії та України. Загалом близько 80 учасників, у тому числі майже 30 промовців.