В Румунському Інституті Дипломатії, Бухарест, відбулася робоча зустріч

2 липня 2024 р. в Румунському Інституті Дипломатії, Бухарест відбулася робоча зустріч співробітників інституту та дослідників Чернівецької області і України.  

Співробітники Інституту, на чолі з ректором Ліліаною Попеску, поділилися результатами своєї діяльності, як в навчальному, так і в науково-дослідницькому напрямі. Учасники зустрічі обговорили питання підтримки курсу України до ЄС та НАТО, завданння на національному та місцевому рівнях, проблеми розбудови відкритого та демократичного суспільства, російсько-української війни та протидії російській пропагандистській машині, а також уроків історії для сьогодення.

Також були обговорені можливі формати подальшої співпраці.

Захід організований Румунським Інститутом Дипломатії у партнерстві з Благодійним фондом "Суспільні ресурси та ініціативи" та ГО "Центр політичних наративів демократії"

З українського боку в заході брали участь:

  • Михайло Павлюк – кандидат політичних наук, заступник голови Чернівецької обласної ради;
  • Микола Бійовський – кандидат філософських наук, голова ГО «Центр політичних наративів демократії»;
  • Сергій Гакман – кандидат історичних наук, доцент, заступник директора Чернівецького регіонального центру підвищення кваліфікації, віце-президент БФ «Суспільні ресурси та ініціативи»;
  • Євген Магда – кандидат політичних наук, доцент Національного технічного університету України «КПІ ім. І.Сікорського», директор ГО «Інститут світової політики»;
  • Наталія Нечаєва-Юрійчук – кандидат   історичних наук, доцент кафедри політології та державного управління Чернівецького національний університет імені Юрія Федьковича, членкиня БФ «Суспільні ресурси та ініціативи».