12 лютого 2016р. - участь у організації та проведенні засідання робочої групи з обговорення проекту Закону України "Про забезпечення права на справедливий суд" щодо забезпечення прав суддів, які обіймають посади у судах, що припинили роботу у зв'язку із стихійним лихом, військовими діями, проведенням антитерористичної операції) №3328 від 15 жовтня 2015р. (спільно з народним депутатом України Леонідом Ємцем).

У заході взяли участь представники Верховного суду, Ради суддів, Вищої ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Асоціації розвитку суддівського самоврядування, судді, які обіймають посади у судах, що припинили роботу у зв'язку із проведенням антитерористичної операції в Луганській та Донецькій області, та народні депутати України Ємець Л.О., Яніцький В.П., Сидорович Р.М.

У ході зустрічі обговорили становище, у якому опинилися судді, які переїхали з окупованих територій, основні проблеми, які виникають у зв'язку з недосконалістю законодавчого регулювання їх юридичного статусу та порядку прикріплення до судів. Особлива увага була приділена питанням становища суддів, у яких закінчився п'ятирічний строк повноважень, та особливостям порядку припинення прикріплення суддів.

За результатами зустрічі було прийняте рішення винести підготовану нову редакцію проекту Закону на обговорення Комітету з питань правової політики та правосуддя з метою подальшого внесення на розгляд Верховної Ради України